Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt vid rondering

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 10:31, tis 29 september 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Släckt stolpe 4227

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan! Vi överför ärendet till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:12, tis 29 september 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:31, ons 25 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?