Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt vid rondering

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 10:46, tis 29 september 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Släckta stolpar 7744 och 7749

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan! Vi överför ärendet till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:22, tis 29 september 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:57, mån 2 november 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.