Tillbaka till samtliga rapporter

Skäckt vid rondering

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 13:29, tis 29 september 2020

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Stolpe 7852

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan! Vi överför ärendet till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:56, tis 29 september 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:49, ons 25 november 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.