Tillbaka till samtliga rapporter

Krossade rutor som innebär glaskross i stort område. .

Anonym rapport i kategori Hållplats, 17:59, ons 30 september 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Den gula cykeln på bilden har också stått där vandaliserad och fastlåst i flera år. Tacksam för att ni löser detta snarast då det är flera dagar sedan rutorna krossades. Mvh en pendlare som vill att Älvängen ska vara fint.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack så mycket för din anmälan. Vi överför ärendet till Västtrafik då det är dem som ansvarar för detta område. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 16:02, tors 1 oktober 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.