Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa på lokalväg i kurvan utanför ICA

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:09, sön 4 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Trasig lampa

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan. Ärendet överförs till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas i början av följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:09, mån 5 oktober 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:26, sön 1 november 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:49, ons 25 november 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.