Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt belysning 4-5 stycken

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Ale kommun, 09:35, ons 7 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Det sträcker sig längs med nytorpsvägen bort mot skolan till. Trafikerad väg med barn som promenerar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till vår entreprenör för åtgärd. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:35, ons 7 oktober 2020

  • Körde hela vägen igår, skulle just in och rapportera, tror jag räknade till 8-9 st lampor, även den lilla vägen ner mot idrottshallarna

    Postat av Håkan Gustavsson 10:28, tors 8 oktober 2020

  • Ale el felsöker sitt skåp. Fel på matning

    Postat anonymt 10:54, tors 8 oktober 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Mattias) 14:21, tis 27 oktober 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?