Tillbaka till samtliga rapporter

Låga grenar, se tidigare rapport

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 14:49, lör 10 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Fortfarande inte åtgärdat. Tror fastighetsägaren struntar i problem- se bara hur hyreshuset ser ut. Ni får nog ligga på igen Se bara hur huset de äger ser ut!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din påminnelse. Vi översänder det till din tidigare anmälan som fortfarande är öppen. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:25, mån 12 oktober 2020

  • Hej, då skall jag påminna fastighetsägaren igen då jag redan pratat med honom.

    Tack för påminnelsen och att du rapporterade in detta. Mvh Tobbe Engström

    Postat anonymt 07:41, tis 13 oktober 2020

  • Detta är åtgärdat nu

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:42, ons 28 oktober 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.