Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt vid rondering

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 08:24, tis 13 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Släckt vid rondering stolpe 4662

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan, vi överför ärendet till ansvarig entreprenör. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:10, tis 13 oktober 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Mattias) 12:19, tors 29 oktober 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?