Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt vid rondering

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 08:26, tis 13 oktober 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Släckt vid rondering stolpe 4675•4672

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • .

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:30, tis 13 oktober 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:48, tis 20 oktober 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.