Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter på 132 Söderängsvägen

Rapporterat av Android i kategorin Klotter och skadegörele, anonymt 10:49, söndag 18 oktober 2020

Skickades till Sollentuna, mindre än en minut senare

Klotter på dörr

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ditt ärende är avslutat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Sollentuna (Sollentuna kommun) 14:27, fredag 23 oktober 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?