Tillbaka till samtliga rapporter

Saknas lock

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 15:17, söndag 18 oktober 2020

Skickades till Kumla, 2 minuter senare

Det saknas lock på nån form av brunn/hål mitt i cykelvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?