Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubrunnen är igentäppt

Anonym rapport i kategori Igensatt brunn, 08:36, måndag 26 oktober 2020

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Gatubrunnen är igentäppt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 08:01, måndag 2 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 08:01, måndag 2 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?