Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen är trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 06:05, fre 30 oktober 2020

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Gatubelysningen är trasig precis utanför Hyltaskogsvägen 94, 27427 skurup.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi fixar det under dagen.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:43, fre 30 oktober 2020

  • Riktigt imponerad över hur fort man fick svar och att dom lagade belysningen på mindre än en timme. Stort Tack

    Postat anonymt 11:22, fre 27 november 2020

  • Gatubelysning trasig

    Postat anonymt 21:39, måndag 25 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?