Tillbaka till samtliga rapporter

Flera trasiga lampor

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:45, tis 3 november 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Flera trasiga lampor

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan! Vi har framfört ärendet till ansvarig entreprenör. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:48, ons 4 november 2020

  • Bommail. Hitta en släckt dom jag lagade

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:00, tis 1 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?