Tillbaka till samtliga rapporter

Ej fungerande gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 06:02, tis 10 november 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Belysningen vid "övergångstället" fungerar ej. Jag har uppmärksammat det några veckor.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan! Vi överför detta till ansvarig entreprenör för åtgärd, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:20, tis 10 november 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:11, tis 1 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?