Tillbaka till samtliga rapporter

Blinkande gatulyktor

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:34, ons 11 november 2020

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Hej! I stort sätt alla gatulyktor på gatan (solhöjdsvägen) står och blinkar alternativt är helt släckta. Igår var det helt kolsvart på gatan då nästan alla lyktor var av.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:45, tors 12 november 2020

  • Tycker att det funkar väldigt bra! Jag har fått snabbt svar och snabba åtgärder. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

    Postat anonymt 21:44, ons 9 december 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.