Tillbaka till samtliga rapporter

Tre lampor i rad släckta vid busshållplats

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:32, tors 12 november 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Tre lampor i rad släckta vid busshållplatsen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack så mycket för anmälan! Vi skickar över detta till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:27, tors 12 november 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:18, tis 1 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?