Tillbaka till samtliga rapporter

Farlig brun

Rapporterat av Android i kategorin Vatten och avlopp, anonymt 12:01, sön 15 november 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Gallret ligger åt fel håll... Kan fastna med cykelhjul och göra sig illa när det ligger I färdriktningen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan. Ärendet överförs till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:04, mån 16 november 2020

  • Hej, detta va ju inte bra och det skall vi på Ale kommun ta en titt på. Tack för att du skickade in detta till oss.

    Mvh Tobbe Engström

    Postat anonymt 12:58, mån 16 november 2020

  • Hej, detta är nu åtgärdat och vi är mycket tacksamma för att du uppmärksammade oss på detta.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:03, tis 17 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?