Tillbaka till samtliga rapporter

Skador i cykelbana

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 13:33, sön 15 november 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Luriga kanter avsaknad av beläggning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan! Denna vägsträcka omhändertas av Älvängens vägförening så ärendet överförs dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:23, mån 16 november 2020

  • Hej, Älvängens vägförening har åtgärdat detta nu. Tack för att du skickade in detta ärende.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:04, mån 14 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?