Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:17, tors 19 november 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

2 första gatlamporna när man svängt in från Malmers väg lyser inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan. Ärendet överförs till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:46, tors 19 november 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:03, tis 1 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?