Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulampa trasig vid infarten till Ale zoo

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 15:56, tors 26 november 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

En lampa som varit släckt under lång tid och som missades under arbetet denna vecka.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till vår entreprenör. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 16:59, tors 26 november 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 23:06, sön 27 december 2020

  • Följebil behövs, åtgärdas snarast

    Postat anonymt 13:13, torsdag 4 februari 2021

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:49, torsdag 18 februari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.