Tillbaka till samtliga rapporter

Sönder lampa

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 17:24, sön 29 november 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Funkar inte

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Gäller din anmälan vid busshållplatsen vid skolan eller där du satt din markering? Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 16:22, mån 30 november 2020

  • Hej Busshållplatsen på Älvornas väg Den nya busshållplatsen

    Mvh

    Postat anonymt 20:01, mån 30 november 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:22, tis 1 december 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.