Tillbaka till samtliga rapporter

Mycket glas vid p-plats mittemot Handikapparkeringsplatserna

Rapporterat i kategori Nedskräpning av marianne kristoffersen, 15:09, tis 1 december 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Mycket glas

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till vår parkavdelning för städning. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 16:35, tis 1 december 2020

  • Det är Parkeringsplatserna som är vid pendelstationen. Raden av parkeringsplatserna som är mittemot handikapparkeringsplatserna. På sidan åt sjukgymnastikens hus.

    Postat av marianne kristoffersen 20:54, tis 1 december 2020

  • Hej detta skall vara åtgärdat enligt den information jag fått. Tack för at du skickade in detta ärende.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:21, mån 14 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?