Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslock sönder konstgräs plan vid Arosenius

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 16:40, fre 4 december 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Brunnslock sönder

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:16, mån 7 december 2020

  • Hej, detta är nu åtgärdat och vi tackar för att du skickade in detta.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:14, tis 8 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?