Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning fungerar inte

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Hans Svensson, 07:32, tors 10 december 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Belysning på gångväg mellan Trädgårdsvägen och O1972 fungerar inte

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan. Ärendet överförs till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:43, tors 10 december 2020

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:45, torsdag 18 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?