Tillbaka till samtliga rapporter

Påkörd detalj vid vägbula.

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Glenn, 13:41, tors 10 december 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Påkörd vägdetalj

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Älvängens vägförening som ansvarar för vägen. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:31, tors 10 december 2020

  • Hej, det finns en rapport till om detta ärende i Fixa min gata så jag släcker detta ärende. Skadan är åtgärdad men det skall upp en reflex också.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:42, tisdag 26 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?