Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 08:43, lör 12 december 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Krossat glas mitt på skolgården vid Älvängenskolan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för att du anmälde detta! Har varit i kontakt med vår servicesupport och de åker ut under dagen och tar hand om det krossade glaset. Hälsningar Mia på Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:05, mån 14 december 2020

  • Hej, detta är åtgärdat och tack för att du rapporterade in detta.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:17, mån 14 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?