Tillbaka till samtliga rapporter

Vägbula

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 11:43, lör 12 december 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Nedkörd skylt i anslutning till buss 411:s hållplats Vallmovägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, denna finns redan inrapporterad här på Fixa min gata av en annan medborgare så jag sätter just denna som löst så vi inte har två likadana ärenden öppna

    Stort tack för att du skickade in detta. Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:04, mån 14 december 2020

  • Skadan är reparerad men reflexen är borta!

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 11:51, torsdag 14 januari 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Tack för att du hör av dig! Vi tar detta med ansvariga, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:32, fredag 15 januari 2021

  • Kategori ändrat från ‘Hållplats’ till ‘Vägar (Övriga)’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:32, fredag 15 januari 2021

  • Detta ärende skickas till Älvängens vägförening som är ansvariga i frågan, hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:48, fredag 15 januari 2021

  • Reflexen är ej åter på plats!

    Postat anonymt 12:23, torsdag 11 februari 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Hej, detta beror på att det är kyla och mkt kärle ute nu så det blir senare under våren som den kommer upp.

    Mvh Tobbe Engström

    Postat anonymt 13:09, torsdag 11 februari 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:12, torsdag 11 mars 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?