Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning slocknat

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 12:02, ons 16 december 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Sista lyset på cykelbanan (mot trädgårdsvägen) har inte lystbpå flera veckor.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Kan du förklara vilken cykelbana du menar. Din markering är vid Garverivägen, inte nära Trädgårdsvägen. Titta gärna på stolpen om där finns någon märkning med nummer. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:28, tors 17 december 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:37, onsdag 13 januari 2021

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:53, torsdag 4 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?