Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 06:38, mån 28 december 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Lyser ej

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:13, mån 28 december 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 07:45, mån 25 januari 2021

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:37, tors 11 februari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.