Tillbaka till samtliga rapporter

Sätt eett starkt

Rapporterat av Android i kategorin Park/Grönyta, anonymt 11:13, lördag 2 januari 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Bilar kan köra igenom. Hade varit klokt att låta det gröna nyuppsatta staketet fortsätta rakt ut (90grader) från det och ut till Hövägen. Betonggrisarna är dessutom fula.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Vi kommer att sätta upp en betong gris till så ser vi om det hindrar genomfart framöver . Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Henrik Thell) 13:20, måndag 4 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?