Tillbaka till samtliga rapporter

Informationsskylt trasig.

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta av Mathias, 12:09, tisdag 5 januari 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hej. Hittade nog inte en passande kategori så denna felanmälan kan ha hamnat fel. Skicka den gärna till rätt avdelning.

Skylten med information om Ranneberget är trasig och nedslängd från berget.

Med vänlig hälsning Mathias

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan! Vi skickar detta till Ale Fritid och hör med dem om skylten omhändertas av kommunen eller VG-regionen, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:23, tisdag 5 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?