Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp kring hundlatrinen

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 16:02, tisdag

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Det är skräpigt kring hundlatrinen på Bygatan i Knislinge

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för informationen. Vi åtgärdar under dagen.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:57, onsdag

  • Tack nu är där städat och fint. ❄️

    Postat anonymt 15:29, onsdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?