Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslock som hamnat bredvid. Öppet hål ner i brunnen.

Anonym rapport i kategori Vatten och avlopp, 19:31, fredag 15 januari 2021

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Locket till brunnen har hamnat snett och lämnat brunnen öppen. Risk att någon trampar i och fastnar med foten. Längs långa cykelstigen mellan Tulesholmsgatan och lekplatsen. I gräset bakom huset på Tulesholmsgatan 59 mot övergångsstället.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Vi löser detta idag. Mvh Kommunteknik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:38, måndag 18 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?