Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning tänd ibland men är oftast släckt

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Åsa, 19:30, söndag 17 januari 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Lampan har strulat ett år

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:05, måndag 18 januari 2021

  • Jag upplever att gatulampan ofta slocknar när man går på gatan.

    Postat av Åsa 21:54, torsdag 18 februari 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Belysning fungerar, återkom med stolpnummret ifall den krångar vidare. Ledbelysning i området

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:22, måndag 22 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?