Tillbaka till samtliga rapporter

Extrem nerskräpning

Rapporterat i kategori Nedskräpning av Tommi, 00:40, söndag 24 januari 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Enorm nerskräpning i diket mellan Kungälvs trä och STC, ligger mängder med plast och skräp i vattendraget samt däck m.m

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Vi har varit där och tagit plast och bildäck det ligger en del smått kvar som kommer att tas när vädret tillåter . Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Henrik Thell) 07:49, onsdag 27 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?