Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning (6431) ur funktion.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 18:15, fredag 29 januari 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

En av två ljuskällor är ur funktion i gatubelysning 6431 är ur funktion.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 16:12, måndag 1 februari 2021

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:05, torsdag 18 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?