Tillbaka till samtliga rapporter

Två lampor släckta innan busshållplats

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Ale kommun, 08:39, onsdag 3 februari 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Två lampor släckta

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:39, onsdag 3 februari 2021

  • Följebil behövs, en innan hlp släkt En i rondellen, för mycket snö för komma åt armatur

    Postat anonymt 12:38, torsdag 4 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?