Tillbaka till samtliga rapporter

Lyset fortfarande ur funktion

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 07:39, tisdag 9 februari 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Har tidigare lämnat rapport om detta och ni har angett det som löst. Har även meddelat att det lyser ibland o ibland inte. Alltså räcker det inte att byta lampa och sen skriva löst i rapporteringen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 16:05, tisdag 9 februari 2021

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:20, torsdag 18 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?