Tillbaka till samtliga rapporter

Fungerar inte

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Jimmy Smedberg, 18:17, tisdag 9 februari 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Gatubelysning fungerar inte

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:39, onsdag 10 februari 2021

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:48, fredag 19 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?