Tillbaka till samtliga rapporter

Sittbänk trasig på Mossens lekplats

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 11:08, söndag 21 februari 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Sittbänk trasig vid ett av borden på Mossen lekplats.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack så mycket för anmälan! Vi överför detta till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:11, måndag 22 februari 2021

  • Hej vi har tagit bort bänken för reparation och ställer tillbaka bänken när den är reparerad . Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:12, tisdag 23 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?