Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning intill återvinningsstarion

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 17:00, tisdag

Skickades till Göteborgs kommun, 5 minuter senare

Här har elkontakter/elgrejer krossats för att få ut kopparmatrial (?)

Skräpigt är det iaf!

/Marie Hedman

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?