Tillbaka till samtliga rapporter

2st blinklampor

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 14:28, fredag 12 mars 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

2st släckta enligt boende

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Oklart om det är kommunens lampor

    Postat anonymt 14:29, fredag 12 mars 2021

  • Oklart om det är kommunens lampor

    Postat anonymt 15:24, fredag 12 mars 2021

  • Hej och tack för anmälan! Detta är inte kommunens belysning utan förmodligen samfällighetens ansvar, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 16:36, fredag 12 mars 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.