Tillbaka till samtliga rapporter

Glasbitar

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 12:57, fredag 19 mars 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Det ligger glasbitar på och bredvid aktivitetsplanen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack så mycket för anmälan! Det finns redan ett ärende på detta som är skickat till ansvariga, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat anonymt 13:45, fredag 19 mars 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.