Tillbaka till samtliga rapporter

Kniv ligger under en av studsmattorna. Går inte att nå den för hand.

Rapporterat i kategori Lekplatser av Caroline Sabel, 16:02, torsdag 25 mars 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Min son på 4 år upptäckte idag en kniv som ligger under en av studsmattorna. Jag kan inte nå den för hand.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack så mycket för anmälan! Vi skickar vidare detta till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:30, fredag 26 mars 2021

  • Vi åker och försöker få bort kniven.

    Postat av Annelie Menander 11:52, fredag 26 mars 2021

  • Hej Kniven är borttagen . Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:41, fredag 26 mars 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?