Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulampa trasig på gärdesvägen älvängen

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Christina Jonsson, 21:17, onsdag 31 mars 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Belysningen har inte fungerat på flera månader och står utanför gärdesvägen 6 i älvängen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan! Vi överför ditt ärende till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:05, torsdag 1 april 2021

  • Byt armatur

    Postat anonymt 14:06, tisdag 13 april 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:54, torsdag 15 april 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?