Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig studsmatta

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 13:41, torsdag 1 april 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Studsmattan på aroseniusskolans lekplats är trasig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:06, onsdag 7 april 2021

  • Vi har åtgärdat det i dag Mvh Henrik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:15, torsdag 8 april 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.