Tillbaka till samtliga rapporter

Flis ej upptaget

Rapporterat av Android i kategorin Vinterväghållning, anonymt 08:56, torsdag 15 april 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

GC-banan ej sopad. Det är en sväbg mitt i backen och det är s a s halt. Andra GC-banor i Älvängen är fliset upptaget sen flera veckor tillbaka

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för ditt ärende.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Ale kommun håller på för fullt med grusupptagning och har gjort detta utefter vissa prioriteringar. Detta beräknas att hålla på under ett par veckor till. hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:55, torsdag 15 april 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?