Tillbaka till samtliga rapporter

Fortfarande mycket sand på vägen

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 08:58, måndag 19 april 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hej

Tacksamt om ni har möjlighet att komma och soppa upp all sand som lades ut under vintern.

Mvh Håkan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för ditt ärende.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Gatukontoret håller på med sandupptagning utefter och detta beräknas hålla på april ut, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:35, måndag 19 april 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.