Tillbaka till samtliga rapporter

Massor av skräp på gräsmatta/i vassen mellan STC o Kungälvs Trä. Fortfarande inte städat!!

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 06:34, onsdag 5 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Kraftig nerskräpning mellan STC o Kungälvs Trä, på gräsmattan/i vassen. Hela vägen från Sventorpsvägen upp mot Ica Kvantums baksida. På båda sidor, både på STC:s och Kungälvs Träs sida om vassen/bäcken!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:08, onsdag 5 maj 2021

  • Detta är åtgärdat . Mvh Henrik Thell

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:19, fredag 14 maj 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?